Loader
logo
Вас вітає компанія "Текстиль-Груп". Пропонуємо Вам купити готові штори, гардини, покривала, ковдри, пледи, постільна білизна, не відриваючись від роботи та інших справ. Не виходячи з дому підібрати штори для вітальні, спальні, кухні. Сміливо можемо порадувати Вас гарними моделями, гарною якістю та звичайно ж доступними цінами!
На ринку штор ми працюємо вже понад 15 років. За цей час ми встигли придбати вдячних та постійних покупців, досвід роботи з різними тканинами, розширили свій асортимент, займаємось виробництвом готової продукції представленої на сайті.
Займаємось від підшивки тюлю, штор до виготовлення ламбрекеном будь-якої складності. Пропонуємо Вам як готові вироби, так і можливість замовлення штор, ламбрекенів, кухонних штор, арок, покривал під Ваш розмір. Можливість поєднання кольорів за Вашим бажанням. Від Вас потрібно провести заміри Ваших вікон і зателефонувати нашим менеджерам. Ми оперативно зв'яжемося з Вами та допоможемо визначиться з моделлю, підкажемо як правильно підібрати колір, розмір.